Hell Awaits

Zwycięska Oferta: 600

Autor: Jack Teagle

Wymiary: 30 x 42 cm

Oryginalna klimatyczna ilustracja autorstwa brytyjskiego ilustratora i autora komiksów niezależnych, współpracującego m.in. z polskimi twórcami związanymi z wydawnictwem Bazgrolle, Jacka Teagle.

Rysunek formatu A3. Sygnowany i datowany przez autora.

2019-04-19 23:04600 m******s
2019-04-19 12:00Rozpoczęcie licytacji