Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-11-09 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Nikodem Cabała
Metoda: Ołówek
Rok: 2014
Wymiary: 34 x 50 cm
Oryginalna ilustracja (rysunek ołówkiem) przedstawiająca współczesną interpretację obrazu Witolda Wojtkiewicza “Pierrot“. Praca powstała z okazji projektu linii upominków VIP wykorzystujących motywy zainspirowane dziełami sztuki utracone przez Polskę w czasie II wojny światowej. Projekt realizowany w 2014 roku w ramach galerii ArtKomiks.pl dla Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współudziale Instytutu Adama Mickiewicza.
Duży rozmiar: 34 x 50 cm. Praca sygnowana i datowana przez autora.