Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2020-04-10 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Giulio De Vita
Metoda: Ołówek, Tusz i akwarela
Wymiary: 29,5 x 42 cm
Wydawnictwo: Le Lombard
Oryginalna ilustracja jednej z najbardziej popularnych postaci kobiecych aktualnego komiksu frankofońskiego, Kriss de Valnor, pochodzącej z wybitnie popularnej serii komiksowej kojarzonej głównie z Grzegorzem Rosińskiem, “Thorgal“. Praca autorstwa Giulio De Vity, który zaangażowany był we współtworzenie serii pobocznej pt. “Kriss de Valnor“.
Ilustracja w technice mieszanej, datowana i sygnowana przez De Vite; z lewej strony kartonu sucha pieczęć artysty.
Takie prace De Vity przedstawiające Kriss to aktualnie wydatek rzędu 2000+ Euro.