Kriss de Valnor

Autor: Giulio De Vita

Metoda: Ołówek, Tusz i akwarela

Wymiary: 29,5 x 42 cm

Wydawnictwo: Le Lombard

Oryginalna ilustracja jednej z najbardziej popularnych postaci kobiecych aktualnego komiksu frankofońskiego, Kriss de Valnor, pochodzącej z wybitnie popularnej serii komiksowej kojarzonej głównie z Grzegorzem Rosińskiem, “Thorgal“. Praca autorstwa Giulio De Vity, który zaangażowany był we współtworzenie serii pobocznej pt. “Kriss de Valnor“.

Ilustracja w technice mieszanej, datowana i sygnowana przez De Vite; z lewej strony kartonu sucha pieczęć artysty.

Takie prace De Vity przedstawiające Kriss to aktualnie wydatek rzędu 2000+ Euro.

2020-04-10 12:00Rozpoczęcie licytacji