Et le bapteme des bazars

Autor: Dominique Leblanc

Metoda: Akryl, Akwarela, Marker, Ołówek

Rok: 1982

Rozmiar planszy: 38,5 x 23,5 cm

Wydawnictwo: Model-Peltex

Oryginalna plansza komiksowa – a właściwie kadr z historii “Et le bapteme des bazars” opublikowanej w drugim numerze zinu [a właściwie pisma artystycznego] “Model Peltex” – autorstwa jednego z najważniejszych autorów na scenie frankofońskiego komiksu niezależnego, pomysłodawcy i redaktora naczelnego wpływowego w środowisku undergroundowym i artystycznym zinu „Model-Peltex” ukazującego się we Francji i Szwajcarii, Dominique’a Leblanc.

Praca naklejona na kartkę formatu A4; sygnowana.

2018-08-03 12:00Rozpoczęcie licytacji