Aukcja sztuki komiksu 2019.11.01
Wyświetlanie wszystkich 7 wyników
Grzegorz W. Komorowski
Wilcza klątwa, plansza 1, z: Fantastyka Nr 1(64)/1988
Licytacja zakończona Koniec licytacji -
Ivan Santillan, Oscar Bazaldua
Almas Perversas #148, okładka
Alex Sanchez
The Evil Within #4, okładka (art outlet)
Allen Martinez, Philip Tan
Spawn #159, strona 4 (art outlet)
Scooby Doo, 439-S6 (sygnowana)
Tadeusz Łuczejko
Robert E. Howard Nie publikowane opowieści, tom 7: Syn Białego Wilka, okładka
Sucklord
Build Your Own Girlfriend (10/15)
Licytacja zakończona Koniec licytacji