Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2021-05-14 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Daniel Chmielewski
Metoda: Akwarela, Marker, Ołówek, Tusz
Rok: 2020
Wymiary: 29,5 x 29,5 cm
Oryginalna ilustracja (rysunek ołówkiem, tuszem, markerem i akwarela na kartonie) autorstwa Daniela Chmielewskiego wykonana dla interwencjaprawna.pl, projektu “Zakładnik Systemu: historie z ośrodków strzeżonych” – tekstu Magdaleny Olszewskiej “Historia Yoofiego” – imigrant z Ghany.
Praca sygnowana na odwrociu. Na odwrociu także odręczny opis pracy.