Za późno by przebaczyć, strony 2-3

Autor: Łukasz Kowalczuk

Rok: 2017, 2018

Wymiary: 42 x 29,5 cm

Wydawnictwo: OMG! Wytwórnia Słowobrazu

Oryginalny komplet dwu stron – tzw. double splash – do autorskiego komiksu Łukasza Kowalczuka wg scenariusza Michaela Tannera “Za późno, by przebaczyć“, strony 2-3. Sam komiks ukazał się w Polsce nakładem wydawnictwa OMG! Wytwórnia Słowobrazu w 2018 roku.

Praca sygnowana i datowana przez autora.

2019-08-23 12:00Rozpoczęcie licytacji