Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-02-08 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Berenika Kołomycka
Metoda: Akryl
Rok: 2000, 2010
Wymiary: 29,5 x 42 cm
Wydawnictwo: Taurus Media
Oryginalna plansza malowana (akryl) do komiksu “Wykolejeniec“, s. 58. Sam komiks ukazał się w 2010 roku nakładem wydawnictwa Taurus Media.
Praca sygnowana i datowana ołówkiem.