Wykolejeniec, strona 58

Autor: Berenika Kołomycka

Metoda: Akryl

Rok: 2000, 2010

Rozmiar planszy: 29,5 x 42 cm

Wydawnictwo: Taurus Media

Oryginalna plansza malowana (akryl) do komiksu “Wykolejeniec“, s. 58. Sam komiks ukazał się w 2010 roku nakładem wydawnictwa Taurus Media.

Praca sygnowana i datowana ołówkiem.

2019-02-08 12:00Rozpoczęcie licytacji