Wszyscy gracze są głupcami, ilustracja nr 12

Licytacja zakończona

Stan: Nowy

Autor: Daniel Chmielewski

Metoda: Akwarela, Ołówek, Tusz

Rok: 2015

Wymiary: 10 x 13,5 cm

Wydawnictwo: CDP.pl

Oryginalna ilustracja autorstwa Daniela Chmielewskiego opublikowana w zbiorze najlepszych felietonów z bloga CDP.pl pt. “Wszyscy gracze są głupcami” (wyd. CDP.pl 2015).

Ilustracja do dwunastego felietonu w antologii: “17 powodów, dla których nie czytam e-booków” pióra Mikołaja Marszyckiego.

Praca wykonana w technice ołówek, tusz i akwarela na kartonie. Na odwrociu notatki autora i sygnatura.

***

Nazwanie książki „Wszyscy gracze są głupcami” to świadoma prowokacja, ale jednocześnie tytuł otwierającego ją felietonu. Tekst ten poświęcony jest mało znanej, a zarazem niesamowicie trudnej grze The Fool’s Errand. W środku znajdziecie też 19 innych artykułów traktujących o różnych aspektach popkultury – od rozważań nad długością kampanii w Call of Duty, przez psychoanalizę postaci Batmana czy anegdoty z życia braci Nolan, aż po poradnik jak przeżyć na Comic-Conie w San Diego.

Jesteśmy szczególnie dumni z autorów felietonów, którzy zdecydowali się z nami współpracować – ekspertów od gier wideo, literatury, kinematografii czy komiksów, których nazwiska z pewnością znacie także z innych mediów. Publikacja, której kartę teraz przeglądacie stanowi subiektywny wybór najlepszych spośród ponad 800 tekstów opublikowanych na łamach cdblog.pl od grudnia 2013 do marca 2015. Ponadto dożyliśmy do nich kilka nowych, przygotowanych specjalnie na potrzeby e-booka. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam on do gustu.  Mikołaj Dusiński, Redaktor naczelny cdblog.pl

MASZ PYTANIE? ZNAJDŹ PODOBNĄ PRACĘ KUP PRACĘ W GALERII

Historia Licytacji

Licytacja została zakończona

Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.
2021-05-07 12:00Rozpoczęcie licytacji

Pin It on Pinterest