Wars Re-Card (1/1)

Zwycięska Oferta: 1000

Autor: Joshua D. Hoaglund

Rok: 2019

Wymiary: 12,5 x 25,5 cm

Oryginalny custom bootleg toys autorstwa amerykańskiego artysty Joshua D. Hoaglunda.

Praca z serii “Wars Re-Card“, gdzie każdy obiekt został wykonany jako indywidualny wzór; karta wykonana w technice spray + szablon na desce. Do deski przyklejony bąbelek wraz z figurką. Na odwrociu datowana, tytuł i sygnowana. Rozmiary deski: 12,5 x 25,5 cm; rozmiar figurki ok. 7 cm.