Warlock: Casted in the Unfathomed Deeps (1/5)

Autor: Pendragon

Rozmiar planszy: 20,5 x 29 cm

Oryginalny custom bootleg toys autorstwa artysty meksykańskiego pochodzenia, na co dzień żyjącego i tworzącego w Niemczech, Pendragon. Wyjątkowo atrakcyjnych rozmiarów – kartonik: 20,5 x 29 cm, figurka: ok. 14 cm, dodatkowo liczne akcesoria: tarcza kielich, miecz, blaster oraz płaszcz.

Praca pod tytułem „Warlock: Casted in the Unfathomed Deeps„. Podtytuł nawiązuje do tytułu instrumentalnego utworu metalowej grupy Ancient otwierającego płytę “The Halls Of Eternity” (1999).

Figurka w edycji limitowanej do 5 sztuk (ta to 1/5). Na odwrociu numerowana, datowana i sygnowana.

2019-07-05 12:00Rozpoczęcie licytacji