Venom: Finale #3, s. 2-3 (cztery kolory)

Autor: Tom Smith

Metoda: Akwarela, Copic na wydruku

Rok: 1997

Rozmiar planszy: 28 x 39 cm

Wydawnictwo: Marvel

Bez dwu zdań jeden z najznakomitszych double-splashy z Venomem jakie widzieliśmy kiedykolwiek. Oryginalne kolory do komiksu z serii „Venom: The Finale” część #2 pod tytułem „Slaughter on Fifth Avenue„, strony 2-3 typu tittle splash. Sam komiks ukazał się w 1997 roku nakładem wydawnictwa Marvel.

Praca (a właściwie zestaw czterech prac: dwa kolory sklejone ze sobą i dwie osobne strony w czerni i bieli) autorstwa prawdziwego weterana branży – Toma Smitha – który na swoim koncie ma ponad 700. zrealizowanych i wydanych komiksów. Sygnowana!

2018-10-05 12:00Rozpoczęcie licytacji