Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2020-06-26 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Tom Smith
Metoda: Akwarela, Copic na wydruku
Rok: 1997
Wymiary: 28 x 39 cm
Wydawnictwo: Marvel
Bez dwu zdań jeden z najznakomitszych double-splashy z Venomem jakie widzieliśmy kiedykolwiek. Oryginalne kolory do komiksu z serii „Venom: The Finale” część #2 pod tytułem „Slaughter on Fifth Avenue„, strony 2-3 typu tittle splash. Sam komiks ukazał się w 1997 roku nakładem wydawnictwa Marvel.
Praca (a właściwie zestaw czterech prac: dwa kolory sklejone ze sobą i dwie osobne strony w czerni i bieli) autorstwa prawdziwego weterana branży – Toma Smitha – który na swoim koncie ma ponad 700. zrealizowanych i wydanych komiksów. Sygnowana!