Turtles Fighters, okładka

Autor: Jack Teagle

Rozmiar planszy: 30 x 42 cm

Wydawnictwo: Niezależne

Oryginalny projekt okładki do autorskiego komiksu-bootlega (wyraźnie odniesienia do oryginalnego Teenage Mutant Ninja Turtles) Jacka Teagle’a pt. „Turtles Fighters„, stworzonego z okazji otwarcia lokalu Krang Pizza w Sankt Petersburgu w Rosji. Sam komiks został wydany w nakładzie 100 egzemplarzy i był wręczany pierwszym stu gościom pizzerii.

Praca formatu A3, sygnowana i datowana przez autora.

2019-04-12 12:00Rozpoczęcie licytacji