Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-06-07 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Bogusław Polch
Metoda: + diapozytyw (druk na folii), Akwarela, Ołówek, Tusz
Rok: 1989
Wymiary: 22 x 31,5 cm
Wydawnictwo: As Editor
Komplet (!) prac do komiksu „Tomek Grot„, scenariusz i rysunki (w tym kolor) Bogusław Polch; strona 4b, pod względem kompozycji half-splash.
Komplet składa się: karta z rysunkiem (ołówek, tusz, cienkopis), osobna karta z kolorem (akwarela na blaudruku) oraz diapozytyw (przezroczysta folia z wydrukowanym rysunkiem, w celu wzmocnienia konturów blaudruku). Z tyłu prac sygnatura autora oraz pieczątka.