Tomek Grot, 4b (komplet, art outlet)

Autor: Bogusław Polch

Metoda: + diapozytyw (druk na folii), Akwarela, Ołówek, Tusz

Rok: 1989

Wymiary: 22 x 31,5 cm

Wydawnictwo: As Editor

Komplet (!) prac do komiksu „Tomek Grot„, scenariusz i rysunki (w tym kolor) Bogusław Polch; strona 4b, pod względem kompozycji half-splash.

Komplet składa się: karta z rysunkiem (ołówek, tusz, cienkopis), osobna karta z kolorem (akwarela na blaudruku) oraz diapozytyw (przezroczysta folia z wydrukowanym rysunkiem, w celu wzmocnienia konturów blaudruku). Z tyłu prac sygnatura autora oraz pieczątka.

2019-06-07 12:00Rozpoczęcie licytacji