Thorgal. Kriss de Valnor, strona 22 (kolor)

Autor: GRAZA, Grażyna Foltyn-Kasprzak, Grzegorz Rosiński

Metoda: Akwarela na wydruku

Rok: 2004

Wymiary: 26 x 32 cm

Wydawnictwo: Egmont, Le Lombard

Oryginalny kolor autorstwa GRAZY (Grażyny Foltyn-Kasprzak) do planszy autorstwa Grzegorza Rosińskiego z 28. tomu komiksu z serii “Thorgal” zeszytu pt. “Kriss de Valnor“, strona 22. Sam komiks ukazał się drukiem w Polsce nakładem wydawnictwa Egmont w 2004 roku; oryginalnie nakładem wydawnictwa Le Lombard.

Praca sygnowana, w komplecie z oryginalnym diapozytywem. Technika: akwarela na wydruku.

2020-02-21 12:00Rozpoczęcie licytacji