Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2020-02-21 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: GRAZA, Grażyna Foltyn-Kasprzak, Grzegorz Rosiński
Metoda: Akwarela na wydruku
Rok: 2004
Wymiary: 26 x 32 cm
Wydawnictwo: Egmont, Le Lombard
Oryginalny kolor autorstwa GRAZY (Grażyny Foltyn-Kasprzak) do planszy autorstwa Grzegorza Rosińskiego z 28. tomu komiksu z serii “Thorgal” zeszytu pt. “Kriss de Valnor“, strona 22. Sam komiks ukazał się drukiem w Polsce nakładem wydawnictwa Egmont w 2004 roku; oryginalnie nakładem wydawnictwa Le Lombard.
Praca sygnowana, w komplecie z oryginalnym diapozytywem. Technika: akwarela na wydruku.