Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2021-09-03 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Giulio De Vita, Grzegorz Rosiński
Rok: 2012
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Egmont, Le Lombard
Oryginalny szkic autorstwa Giulio De Vity do komiksu z serii „Thorgal„, linii „Kriss de Valnor” tom 3 pt. „Czyn godny królowej„. Sam komiks ukazał się drukiem w 2012 roku.
Praca licznie publikowana, m.in. w Portfolio De Vity oraz w albumie specjalnym pt. „Świat Thorgala” (polskie wydanie: Egmont 2012). Była podstawą do omawiania z Grzegorzem Rosińskim podstaw wydrukowanej okładki.
Wykonana w technice mieszanej (głównie ołówek oraz tusz), sygnowana i datowana. Na odwrociu przyklejony certyfikat autentyczności wystawiony przez samego artystę. W lewym dolnym rogu sucha pieczęć De Vity.