Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-11-22 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Tadeusz Raczkiewicz
Metoda: Olej na desce
Rok: 2012
Wymiary: 30 x 42 cm
Wydawnictwo: Ongrys, Świat Młodych
Oryginalna malowana (olej na płycie pilśniowej) okładka do komiksu z serii komiksowej “Tajfun“, zeszyt 3, “Monstrum“. Album wydany nakładem wydawnictwa Ongrys (2012), wcześniej publikowany był w “Świecie Młodych” w 1988 roku. W historii okładek tego autora to jedna z nielicznych prac wykonana tą techniką.
Praca sygnowana.