Super Hero Magazyn, Nr 1/2018, okładka

Autor: Adam Kmiołek

Metoda: szkic blueline, Tusz

Rozmiar planszy: 29,5 x 42 cm

Wydawnictwo: Super Hero Magazyn

Oryginalny projekt okładki autorstwa Adama Kmiołka do magazynu komiksowego „Super Hero” Nr 1/2018. Praca sygnowana i datowana przez autora.

2018-06-15 12:00Rozpoczęcie licytacji