Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-06-15 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Adam Kmiołek
Metoda: szkic blueline, Tusz
Wymiary: 29,5 x 42 cm
Wydawnictwo: Super Hero Magazyn
Oryginalny projekt okładki autorstwa Adama Kmiołka do magazynu komiksowego “Super Hero” Nr 1/2018. Praca sygnowana i datowana przez autora.