Spider-Man Unlimited vol 1 #8, strona 48 (komplet: plansza + kolor)

Autor: Al Milgrom, John Kalisz, Ron Lim

Metoda: Copic na wydruku, Ołówek, Tusz

Rok: 1993

Rozmiar planszy: 28,5 x 43,5 cm

Wydawnictwo: Marvel

Dosztukować komplet składający się zarówno z oryginalnej planszy komiksowej jak i koloru tworzonego do tej samej strony to niezwykle ciężka praca okraszona kroplą niewiarygodnego szczęścia. Wszak prace te wychodzą spod rąk zupełnie różnych artystów, niejednokrotnie mieszkających w zupełnie różnych regionach świata. Dlatego tym bardziej cieszę się z możliwości zaprezentowania niezwykłego kompletu prac do komiksu z serii “Spider-Man Unlimited” vol 1 część #8 pt. “Behind The Terror“, strona 48 (Marvel 1993).

Ten kapitalny splash jest autorów:

  • oryginalna plansza: Ron Lime (ołówek), Al Milgrom (tusz) – praca sygnowana przez Rona Lime; dodatkowo na odwrociu sygnatury obydwu artystów (!)
  • oryginalny kolor: John Kalisz (akwarela na wydruku).

Te prace to nie tylko kapitalna kompozycja i świetnie zaprezentowana postać Scarlet-Spider na atrakcyjnym splashu, ale także to śmietanka jednych z najbardziej rozpoznawalnych rysowników Marvela, wystarczy dodać, że każdy z nich na swoim koncie ma ponad 2000 zrealizowanych i wydanych komiksów!

Wymiary:

  • oryginalna plansza: 28,5 x 43,5 cm, praca na oryginalnym kartonie wydawnictwa Marvel Comics, w górnej części pieczątka serii oraz stosowne opisy bibliograficzne,
  • kolor: 21,5 x 28 cm, praca w górnej części zawiera pieczątkę serii oraz stosowne opisy bibliograficzne (numer zeszytu, strona historii, strona w komiksie po uwzględnieniu dodatkowych treści zeszytu jak reklamy). Dodatkowo przyklejona kalka wraz z notatkami do druku, dzięki czemu kolor jest jeszcze bardziej atrakcyjny, bo nie jest pokreślony bezpośrednio przez notatki.

2019-08-09 12:00Rozpoczęcie licytacji