Sigma (1/5)

Autor: Pendragon

Rozmiar planszy: 20 x 28 cm

Oryginalny custom bootleg toys autorstwa artysty meksykańskiego pochodzenia, na co dzień żyjącego i tworzącego w Niemczech, Pendragon.

Praca pod tytułem “Sigma“, bardzo charakterystyczna dla jego twórczości bazującej na odniesieniach do matematyki. Edycja limitowana do 5 sztuk (ta to 1/5). Na odwrociu numerowana, datowana i sygnowana. Rozmiary kartonika: 20 x 28 cm; rozmiar figurki ok. 10 cm.

2019-07-05 12:00Rozpoczęcie licytacji