Sam jesteś psychiczny (szkic karty i próbki kolorystyczne)

Autor: Michał Rzecznik, Mazol

Metoda: Akwarela, Długopis, Ołówek

Rok: 2019

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Artkomiks.pl

Zestaw dwu kart każda formatu A4 zawierających oryginalny ostateczny szkic karty do projektu limitowanej linii obiektów artystycznych z kategorii custom bootleg toys pt. “Sam jesteś psychiczny“ oraz próbki kolorystyczne wykorzystane do znakowania kart z edycji – akwarela na wydruku oryginalnej ilustracji.

Prace zawierają odręczne notatki Michała Rzecznika oraz sygnaturę autora.

2019-07-05 12:00Rozpoczęcie licytacji