Sam jesteś psychiczny (0/10)

Autor: KFS Miniatures, Michał Rzecznik, Mazol, thEGO

Metoda: Akryl, Custom Bootleg Toys, Ołówek

Rok: 2019

Rozmiar planszy: 21 x 15 cm

Wydawnictwo: Artkomiks.pl

Oryginalny obiekt artystyczny z kategorii custom bootleg toys przypominający figurkę w stylu action figures. Praca autorstwa Michała Rzecznika (odręczny rysunek na karcie), KFS Miniatures (rzeźba) oraz thEGO (koncepcja i opracowanie) w wersji limitowanej (tylko 10 egzemplarzy). Egzemplarz eklsuzywny 0/10 w wersji kolorystycznej białej pokryty jest dodatkowo farbą luminescencyjną dzięki czemu po wystawieniu na słońce świeci w ciemnościach – jako jedyny z całej serii.

Praca nawiązuje do jednej z głośniejszych ilustracji Michała Rzecznika opublikowanej na łamach strony na FB „Nieśmieszne rysunki„, pt. „Sam jesteś psychiczny„.

Figurka wykonana odręcznie (autorski odlew żywiczny), karta wykonana odręcznie z wysokiej jakości celulozy, w końcu rysunek na karcie wykonany odręcznie przez Michała Rzecznika (pisak z farbą krylową i akwarela). Obiekt sygnowany i numerowany. Każdy w edycji w innym niepowtarzalnym w serii kolorze.

2019-07-05 12:00Rozpoczęcie licytacji