Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-06-22 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Rafał Skwierawski
Metoda: Marker
Rok: 2016
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Scena z życia wzięta, chciałoby się powiedzieć… Oryginalny jednoplanszowy komiks (rysunek cienkopisem na kartce formatu A4) autorstwa Rafała ISK-a Skwierawskiego, znanego polskiego ilustratora młodszego pokolenia, twórcy “Smutnych historii spisanych na kacu i tanim papierze”, rysującego m.in. dla “Wprost”.
Praca na odwrociu sygnowana i datowana przez autora.