Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-03-29 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Rok: 1994
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Kultura Gniewu, Niezależne, Prosiacek Publishing
Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) do jednoplanszowej krótkiej formy komiksowej pt. „Ściekła Asica” nawiązującej do słynnego obrazu “Damy z gronostajem” Leonarda da Vinci, a opublikowanej pierwotnie w autorskim niezależnym wydaniu „Prosiacek 7” (Prosiacek Publishing, 1994), a potem w zbiorczej edycji „Bajki Urłałckie – stare i nowe” (Kultura Gniewu, 2003).
Praca sygnowana i datowana przez autora. Na odwrociu odręczne notatki.