Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2020-10-30 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Michał Rzecznik, Mazol
Metoda: Tusz i akwarela
Rok: 2015
Wymiary: 14,5 x 21 cm
“Naprawdę nie śmieszne rysunki” to niezwykle popularny fanpejdż (blisko 50 tysięcy polubień) w serwisie Facebook.com, na którym zamieszczane są cyklicznie rysunki członków grupy Maszin. Niniejsza praca to jeden z Nieśmiesznych Rysunków: Mułzumanie są nam obcy kulturowo autorstwa członka grupy Maszin Michała Rzecznika.
Praca sygnowana.