Monkey Puzzle, z: Playhour

Metoda: Akwarela, Ołówek, Tusz

Rok: 1987

Wymiary: 27 x 39 cm

Wydawnictwo: Playhour

Oryginalna ilustracja stworzona dla amerykańskiego magazynu rozrywkowego “Playhour” z 10 stycznia 1987 roku (na co wskazuje pieczątka). W górnej części ilustracji tekst ołówkiem: “Monkey Puzzle. How does the Chimp get down to kids mother?“.

Praca naklejona na karton z danymi bibliograficznymi oraz wskazówkami do druku. W obrębie samej ilustracji widoczny brązowy pas przecinający rysunek z góry; w części lekkie uszkodzenie na długości tego pasa, co widoczne jest na zdjęciu.

2018-05-04 12:00Rozpoczęcie licytacji