Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-05-04 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Metoda: Akwarela, Ołówek, Tusz
Rok: 1987
Wymiary: 27 x 39 cm
Wydawnictwo: Playhour
Oryginalna ilustracja stworzona dla amerykańskiego magazynu rozrywkowego “Playhour” z 10 stycznia 1987 roku (na co wskazuje pieczątka). W górnej części ilustracji tekst ołówkiem: “Monkey Puzzle. How does the Chimp get down to kids mother?“.
Praca naklejona na karton z danymi bibliograficznymi oraz wskazówkami do druku. W obrębie samej ilustracji widoczny brązowy pas przecinający rysunek z góry; w części lekkie uszkodzenie na długości tego pasa, co widoczne jest na zdjęciu.