Moje nowe stare przygody (komplet)

Autor: Mikołaj Tkacz

Metoda: Tusz

Rok: 2014

Rozmiar planszy: 29,5 x 21 cm

Komplet dwu stron stanowiących pełną historię, za zarazem podwójny splash do krótkiej formy komiksowej pt. “Moje nowe stare przygody” autorstwa Mikołaja Tkacza. Komiks opublikowany w 2014 roku w katalogu I Festiwalu Fabuły w Poznaniu.

Komplet sygnowany i datowany przez autora.

2018-11-23 12:00Rozpoczęcie licytacji