Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-07-19 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Sławomir Kiełbus
Metoda: Akwarela, gwasz, Ołówek, Tusz
Wymiary: 34 x 28 cm
Oryginalna plansza jednostronicowego komiksu (pełna historyjka) autorstwa Sławomira Kiełbusa – który aktualnie rysuje kontynuację przygód “Kajko i Kokosz” – z serii “Milkymen” publikowanej w czasopiśmie “Angora”. Historia “Meteor to pryszcz” uchodzi za najbardziej rozpoznawalną dla tego okresu twórczości autora.
Poszczególne kadry przyklejone na karton. Praca sygnowana.