Milkymen: Meteor to pryszcz

Autor: Sławomir Kiełbus

Metoda: Akwarela, gwasz, Ołówek, Tusz

Rozmiar planszy: 34 x 28 cm

Oryginalna plansza jednostronicowego komiksu (pełna historyjka) autorstwa Sławomira Kiełbusa – który aktualnie rysuje kontynuację przygód “Kajko i Kokosz” – z serii “Milkymen” publikowanej w czasopiśmie “Angora”. Historia “Meteor to pryszcz” uchodzi za najbardziej rozpoznawalną dla tego okresu twórczości autora.

Poszczególne kadry przyklejone na karton. Praca sygnowana.

2019-07-19 12:00Rozpoczęcie licytacji