LSD (10/10)

Zwycięska Oferta: 900

Autor: Pendragon

Rozmiar planszy: 29,5 x 21 cm

Oryginalny custom bootleg toys autorstwa artysty meksykańskiego pochodzenia, na co dzień żyjącego i tworzącego w Niemczech, Pendragon.

Praca pod tytułem „LSD„, uważana za jeden z najlepszych wzorów jakie wyszedł spod ręki tego artysty; nawiązujący do uniwersum Star Wars. Edycja limitowana do 10 sztuk (ta to 10/10). Na odwrociu numerowana, datowana i sygnowana. Rozmiary kartonika: 21 x 29,5 cm; rozmiar figurki ok. 10 cm + karabin.