Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-05-18 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Jack Teagle
Rok: 2016
Wymiary: 21 x 15 cm
Oryginalna ilustracja autorstwa brytyjskiego ilustratora i autora komiksów niezależnych, Jacka Teagle. Datowana i sygnowana na odwrociu.