King Keyboard Ghost

Autor: Jack Teagle

Rok: 2015

Rozmiar planszy: 30 x 42 cm

Oryginalna ilustracja autorstwa brytyjskiego ilustratora i autora komiksów niezależnych, współpracującego m.in. z polskimi twórcami związanymi z wydawnictwem Bazgrolle, Jacka Teagle.

Rysunek formatu A3. Sygnowany i datowany przez autora.

2019-04-12 12:00Rozpoczęcie licytacji