Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-08-23 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Rafał Skwierawski
Rok: 2015
Wymiary: 29,5 x 21 cm
Scena z życia wzięta, chciałoby się powiedzieć… Oryginalny jednoplanszowy komiks (rysunek ołówkiem i tuszem na kartce formatu A4) autorstwa Rafała ISK-a Skwierawskiego, znanego polskiego ilustratora, twórcy „Smutnych historii spisanych na kacu i tanim papierze”, rysującego m.in. dla „Wprost”, którego prace już znajdują się w państwowych zbiorach.
Praca na odwrociu sygnowana i datowana przez autora.