Już przechodzi

Autor: Rafał Skwierawski

Rok: 2015

Wymiary: 29,5 x 21 cm

Scena z życia wzięta, chciałoby się powiedzieć… Oryginalny jednoplanszowy komiks (rysunek ołówkiem i tuszem na kartce formatu A4) autorstwa Rafała ISK-a Skwierawskiego, znanego polskiego ilustratora, twórcy „Smutnych historii spisanych na kacu i tanim papierze”, rysującego m.in. dla „Wprost”, którego prace już znajdują się w państwowych zbiorach.

Praca na odwrociu sygnowana i datowana przez autora.

2019-08-23 12:00Rozpoczęcie licytacji