Ja…

Autor: Bolesław Chromry

Metoda: Tusz i akwarela

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Oryginalny jednoplanszowy komiks-ilustracja autorstwa Bolesława Chromrego, autora tak niezwykłych artbooków jak: „Pokrzywy” (Ha!art 2016) czy „Notes dla ludzi uczulonych na gluten i laktozę” (Ha!art 2017), którego prace już teraz znajdują się w państwowych zbiorach.

Praca sygnowana na odwrociu.

2019-01-25 12:00Rozpoczęcie licytacji