Guy Gardner Warrior vs. Superman! #30, okładka (kolor)

Zwycięska Oferta: 1500

Autor: Glenn Whitmore, Mark Chiarello

Metoda: Akwarela na wydruku, Copic na wydruku

Rok: 1995

Wymiary: 23 x 32 cm

Wydawnictwo: DC Comics

Oryginalny kolor do okładki komiksu z serii “Guy Gardner Warrior” część #30 pt. “The Enemy of My Friend” z gościnnym udziałem Supermana. Sam komiks ukazał się drukiem w ramach DC Comics w 1995 roku.

Praca na papierze ze znakiem wodnym, sygnowana przez Chiarello.

2018-10-28 20:531500 m************a
2018-10-26 12:00Rozpoczęcie licytacji