Data | Stawka | UżytkownikKto | Auto |
Zwycięska Oferta: 1500 zł
Autor: Glenn Whitmore, Mark Chiarello
Metoda: Akwarela na wydruku, Copic na wydruku
Rok: 1995
Wymiary: 23 x 32 cm
Wydawnictwo: DC Comics
Oryginalny kolor do okładki komiksu z serii “Guy Gardner Warrior” część #30 pt. “The Enemy of My Friend” z gościnnym udziałem Supermana. Sam komiks ukazał się drukiem w ramach DC Comics w 1995 roku.
Praca na papierze ze znakiem wodnym, sygnowana przez Chiarello.