Cierń w koronie #1. Objawienia i omamy, strona 27

Rok: 2001, 2003

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Kultura Gniewu

Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) do autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. “Cierń korony” część #1 “Objawienia i omamy”, strona 27. Sam komiks ukazał się nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu w 2003 roku.

Planszę stanowią pojedyncze kadry przyklejone do karty formatu A4. Na odwrociu odręczne notatki autora; sygnowana i datowana.

2019-03-22 12:00Rozpoczęcie licytacji