Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2020-10-30 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Rok: 2001, 2003
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) do autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. “Cierń korony” część #1 “Objawienia i omamy“, strona 27. Sam komiks ukazał się nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu w 2003 roku.
Planszę stanowią pojedyncze kadry przyklejone do karty formatu A4. Na odwrociu odręczne notatki autora; sygnowana i datowana.