Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-07-26 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Metoda: Akryl, gwasz, Technika mieszana, Tusz
Rok: 2003
Wymiary: 11 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
Oryginalna ilustracja stanowiąca projekt tyłu okładki autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak, pt. “Cierń w koronie” część #1 “Objawienia i omamy“, który został wydany w 2003 roku nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu.
Praca sygnowana i datowana na odwrociu; dodatkowo notatki bibliograficzne ołówkiem.