Cierń w koronie #1. Objawienia i omamy, okładka tylna

Metoda: Akryl, gwasz, Technika mieszana, Tusz

Rok: 2003

Wymiary: 11 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Kultura Gniewu

Oryginalna ilustracja stanowiąca projekt tyłu okładki autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak, pt. “Cierń w koronie” część #1 “Objawienia i omamy“, który został wydany w 2003 roku nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu.

Praca sygnowana i datowana na odwrociu; dodatkowo notatki bibliograficzne ołówkiem.

2019-07-26 12:00Rozpoczęcie licytacji