Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2020-04-03 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Anna Helena Szymborska
Metoda: Akryl
Wymiary: 29,5 x 42 cm
Wydawnictwo: Wizuale
Oryginalna praca malarska (akryl na kartonie) autorstwa Anny Heleny Szymborskiej stanowiąca projekt okładki do najbardziej poczytnego polskiego komiksu superbohaterskiego z serii „Biały Orzeł” część #6 pt. „Polowanie„. Okładka w wersji podstawowej.
Praca sygnowana i datowana przez autorkę.