Data | Stawka | UżytkownikKto | Auto |
Zwycięska Oferta: 1400 zł
Autor: Joanna Karpowicz
Metoda: Akryl na płóciennym papierze, Ołówek
Rok: 2012
Wymiary: 26,5 x 38 cm
Wydawnictwo: Timof i Cisi Wspólnicy
Oryginalna ręcznie malowana (akryl na płóciennym papierze) plansza autorstwa Joanny Karpowicz do krótkiej formy komiksowej “Bezpieczne miejsce“, opublikowanej w antologii “Polski Komiks Kobiecy”, s. 131. Sama antologia ukazała się drukiem nakładem wydawnictwa Timof i Cisi Wspólnicy w 2012 roku.
Praca wraca na rynek po czterech latach – była wystawiona na Aukcji Komiksu i Animacji w Sopockim Domu Aukcyjnym, gdzie z sukcesem była sprzedana.
Sygnowana i datowana przez autorkę.