Bezpieczne miejsce, strona 6

Zwycięska Oferta: 1400

Autor: Joanna Karpowicz

Metoda: Akryl na płóciennym papierze, Ołówek

Rok: 2012

Wymiary: 26,5 x 38 cm

Wydawnictwo: Timof i Cisi Wspólnicy

Oryginalna ręcznie malowana (akryl na płóciennym papierze) plansza autorstwa Joanny Karpowicz do krótkiej formy komiksowej “Bezpieczne miejsce“, opublikowanej w antologii “Polski Komiks Kobiecy”, s. 131. Sama antologia ukazała się drukiem nakładem wydawnictwa Timof i Cisi Wspólnicy w 2012 roku.

Praca wraca na rynek po czterech latach – była wystawiona na Aukcji Komiksu i Animacji w Sopockim Domu Aukcyjnym, gdzie z sukcesem była sprzedana.

Sygnowana i datowana przez autorkę.

2019-03-03 11:451400 m******s
2019-03-01 12:00Rozpoczęcie licytacji