Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-08-09 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Wymiary: 42 x 30 cm
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
Oryginalna ilustracja przygotowana do promocji spotkania autorskiego w ramach największej imprezy fanów muzyki heavy-metalowej “Metalmania” przy okazji wydania komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. “Będziesz smażyć się w piekle” uznanego przez kapitułę Polskiego Stowarzyszenia Komiksowe za Najlepszy Komiks Roku. Sam komiks ukazał się nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu, a prawa do ekranizacji komiksu zostały sprzedane.
Rysunek sygnowany i datowany przez autora (prawy dolny róg); na odwrociu odręczne notatki autora.