Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-04-26 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Jack Teagle
Wymiary: 30 x 42 cm
Oryginalna ilustracja autorstwa Jacka Teagle, która była częścią kampanii reklamowej przygotowanej dla brytyjskiej sieci telefonii komórkowej, Plus Net Mobile. Do kampanii zostało przygotowanych łącznie pięć ilustracji przypominających okładki komiksów o wspólnej nazwie “App Force“. Ta “okładka” poświęcona została aplikacji Slack.
Praca sygnowana i datowana przez autora.