App Force: Slack

Autor: Jack Teagle

Rozmiar planszy: 30 x 42 cm

Oryginalna ilustracja autorstwa Jacka Teagle, która była częścią kampanii reklamowej przygotowanej dla brytyjskiej sieci telefonii komórkowej, Plus Net Mobile. Do kampanii zostało przygotowanych łącznie pięć ilustracji przypominających okładki komiksów o wspólnej nazwie “App Force“. Ta “okładka” poświęcona została aplikacji Slack.

Praca sygnowana i datowana przez autora.

2019-04-26 12:00Rozpoczęcie licytacji