App Force: Just-Eat

Autor: Jack Teagle

Wymiary: 30 x 42 cm

Oryginalna ilustracja autorstwa Jacka Teagle, która była częścią kampanii reklamowej przygotowanej dla brytyjskiej sieci telefonii komórkowej, Plus Net Mobile. Do kampanii zostało przygotowanych łącznie pięć ilustracji przypominających okładki komiksów o wspólnej nazwie „App Force„. Ta „okładka” poświęcona została aplikacji Just-Eat.

Praca sygnowana i datowana przez autora.

2019-04-26 12:00Rozpoczęcie licytacji