Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-10-19 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Ojciec Rene
Rok: 2015
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Bazgrolle
Najprawdopodobniej jedna z najlepszych prac w twórczości tego autora. Oryginalna okładka do komiksu Ojca Rene, który okazał się w formie dwustronnej jako “Abenteuer Zeit mit Finn und Jake” oraz “Breslau Savage” od Fil-a i XNDR-a. Komiks wydało wydawnictwo Bazgrolle w 215 roku.
Na okładce wszystko co najlepsze i najbardziej charakterystyczne dla twórczości Ojca Rene: fascynacja stylem Mike’a Mignoli oraz prześmiewczy ironiczny temat bazujący na postaciach Finna i jego magicznego psa Jake’a znanych z serii “Adventure Time“. Są i penisy (a jakże).
Praca sygnowana i datowana przez autora.